استفاده از پنجره دوجداره جهت بهینه سازی مصرف انرژی

استفاده از پنجره دوجداره جهت بهینه سازی مصرف انرژی

استفاده از پنجره دوجداره جهت بهینه سازی مصرف انرژی

استفاده از پنجره دوجداره در مصرف برق و کنترل انرژی تاثیر دارد!


پنجره ها قلب روشنایی و نور هر خانه و ساختمانی هستند. پنجره ها نقش مهمی در زیباسازی فضا و تهویه محیط داخلی دارند. با این حال، آنها همچنین می توانند اشکالاتی داشته باشند.
شرکت پنجره دوجداره بالینکو با بیان اینکه در گذشته مردم در ساختمان های خود از پنجره های فولادی و آلومینیومی استفاده می کردند که نوردهی خوبی به آنها می داد و در زمستان خانه هایشان را گرم و خنک نگه می داشت، اعلام کرد که دهه‌ها پیش، روزهای تابستان یک کار دلهره‌آور بود. اخیراً که پنجره های دوجداره ساخته و وارد بازار شده اند، کاربردهای زیادی داشته اند. دارای پنجره دوجداره این محصول از مواد نفتی ساخته شده است و ساختار جالب آن باعث محبوبیت این پنجره شده است. امروزه کاهش منابع انرژی زندگی انسان را تهدید می کند و اهمیت این مدل پنجره را بیش از پیش آشکار می کند.
این پنجره از مواد پی وی سی ساخته شده و از دو لایه پنجره پر از گاز تشکیل شده است. علاوه بر این، پنجره های دوجداره یو پی وی سی دارای درزگیرهای محکم و محافظی هستند که از آب و هوا و گرد و غبار محافظت می کنند. اندازه و شکل این پنجره تاثیر مثبتی بر میزان نور ورودی دارد. البته نور بیشتری به اتاق می تابد، منطقه روشن تر می شود و میزان مصرف برق کاهش می یابد. از طرفی پنجره دوجداره UPVC از ورود سرمای بیرون به داخل فضا جلوگیری می کند در حالی که هوای خنک از داخل به بیرون خارج می شود. بنابراین به جرات می توان گفت که استفاده از درب و پنجره دوجداره پی وی سی در مصرف انرژی و مدیریت انرژی تاثیر دارد. موضوع این وسط مسئله تهویه مطبوع و این پنجره هاست.
علیرغم اینکه این پنجره ها کاملاً لولایی و بدون درز هستند، باز شدن مکانیکی آنها و امکان نصب مشبک باعث ایجاد تهویه مناسب می شود. علاوه بر این ویژگی که بارزترین ویژگی درب و پنجره دوجداره است، این محصولات با ویژگی های دیگری تعریف می شوند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.


مزایا و معایب پنجره های پی وی سی


عایق صوتی و حرارتی.
پنجره این پنجره عرق نمی کند.
امکان نصب توری، کرکره و حفاظ برای آن وجود دارد.
وزن این پنجره بسیار کم و مقاومت آن در برابر زلزله بسیار بالاست. اشعه های مضر خورشید نمی توانند از این پنجره پنجره عبور کنند.
امکان نصب در شرایط محیطی مختلف وجود دارد و گرما و سرما هیچ اثر مخربی روی این محصول ندارد.
شستشو و تمیز کردن آن بسیار آسان است.
کیفیت و ساختار آن نسبت به سایر پنجره ها مقاوم تر و محکم تر است.
علاوه بر کاهش مصرف برق، مصرف سوخت نیز در سرما کاهش می یابد.


جالب است بدانید که علاوه بر تمام مزایای این پنجره و ویژگی های آن، امکان نصب پرده های زیبا نیز در اینجا وجود دارد و دیگران نگران پرده های پاره و پیچ خورده نباشند، زیرا لبه های این پنجره نیست. تیز در همه و واشر آنها همچنین به عنوان کمک فنر عمل می کنند.


عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره


از آنجایی که عنصر اصلی این پنجره ها برند است، نوع و ویژگی های صفحه مستقیماً بر ارزش آن تأثیر می گذارد. به عنوان مثال: پنجره دوجداره Wintec، پنجره دوجداره هافمن، پنجره دوجداره Vista-best بهترین برندهای کشور و با بالاترین کیفیت هستند. البته قیمت این پنجره ها نسبت به برندهای قبلی بالاتر است اما کیفیت خوب ارزشش را دارد.
نوع و نوع لوازم مورد استفاده مانند دستگیره، لولا و غیره.


جنس پنجره پنجره و ضخامت


روش ساخت، ابعاد و ارتفاع پنجره، علامت گذاری یا نبودن و تعداد دهانه پنجره.
هزینه نصب و بسیاری عوامل دیگر در قیمت این محصولات ساختمانی نقش دارد.
گروه UPVC به منظور جلب رضایت مشتریان بهترین پنجره های دوجداره را تولید می کند که عبارتند از: پنجره های فرانسوی، پنجره ای انگلیسی و انواع دیگر محصولات که از نظر کیفیت بی رقیب و دارای خواص حرارتی پایین می باشند. و ضریب نویز بدون ظاهر. مجموعه uPVC Balinco پنجره فاکتور شفافی را در وب سایت خود قرار داده است که مشتری به راحتی می تواند آن را مشاهده کند. اگرچه پنجره های پی وی سی ساخته شده اند، اما برخی از افراد هنوز از پنجره های قدیمی برای کاهش هزینه های ساخت و ساز استفاده می کنند. قیمت پنجره دوجداره البته بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر این، مزایای این نوع درب و پنجره ها مدت هاست که ثابت شده و باعث کاهش هزینه برق و سوخت می شود که بسیار خوب است.


بهترین عرضه کننده برندهای معروف پنجره پی وی سی کدام است؟


پیشرفت چشمگیر درب و پنجره های دوجداره پی وی سی منجر به ظهور برندهای مختلف در این زمینه شده است. بنابراین برای اطمینان از استاندارد بودن و اصولی بودن پنجره ها و خرید آن ها با قیمت مناسب باید به دنبال شرکتی باشید که به محصولات آن اعتماد دارید. برای این منظور شرکتی با نظر مثبت در بین افراد مورد اعتماد. ما به شما گروه بالینکو را پیشنهاد می کنیم. شرکت پنجره دوجداره بالینکو معتبرترین و شناخته شده ترین گروه محصولات پنجره یو پی وی سی و همچنین نماینده رسمی برندهای پنجره دوجداره فرباد، وبن تک، ویستا بست و هافمن می باشد. استفاده از این پنجره ها نه تنها پیشنهاد خوبی برای ساختمان های در حال ساخت است، بلکه ساختمان های قدیمی می توانند پنجره های قدیمی خود را با محصولات پی وی سی جایگزین کنند تا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف نباشند.
شماره تماس: 02188256400 و 09122636400

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

;